Hakkımızda

Armat Matbaacılık olarak, yarım asırlık matbaa sektörü tecrübesi ile üretim yapmaktayız. Matbaa ve kırtasiye sektöründe çözüm ortağınız olarak etkin hizmetler sunmayı hedeflemekteyiz. Müşterilerin ve zamanın beklentilerine uygun olarak kendimizi sürekli yenilemekte olup, merkezi İzmir olmak üzere; Ege Bölgesi, Akdeniz ve İç Anadolu bölgelerinde müşterilerine servis ve ürün desteği sunmaktayız. Sektördeki 50 yıllık varlığımız ve başarılarımızla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutup, hizmetlerimizde dürüstlük ilkesini benimsemekteyiz.

Ayrıca hizmet altyapımızı sürekli olarak yenilemekteyiz. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, yılların birikimini doğrudan ürünlerimizde kullanmaktayız. Müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Vizyonumuz

1972 yılından bu yana elde ettiğimiz tecrübeyi en geniş kitlelere ulaştırmak ve sektöre büyük bir katkı sağlamak amacıyla, profesyonel kadrosu, çağa uygun sunum anlayışı, teknolojik ve yenilikçi yapısı ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Profesyonel bir bakış açısıyla, çözüm ortakları ile iş birliği içinde hareket ederek, hedefe ulaşmak isteyen herkesin güvenini ve samimiyetini kazanmayı hedefleyen lider bir matbaa kuruluşuyuz. Bu prensipler doğrultusunda faaliyetlerimize devam ederek, sektördeki konumumuzu daha da güçlendireceğiz.

Misyonumuz

Hızlı ve kaliteli çözümler sunarak müşterilerinin taleplerine alternatif çözümler üretmekte, planlama, baskı ve sonuçlandırma aşamalarına kadar denetim ve kontrolü elinde tutarak sürecin tamamına katkı sunmaktayız. Klasik matbaacılık döneminin hassasiyetini modern teknolojinin imkanlarıyla birleştirerek, müşterilerine sürekli çözüm üreten, yol gösterici, seçenekli ve basımın amacına uygun yaklaşımlar sunan bir matbaacılık hizmeti vermekteyiz. Armat Matbaacılık, yapısını her geçen gün daha da geliştirerek, müşterilerimize en iyi hizmeti sunma hedefimiz doğrultusunda ilerlemekteyiz. 

image
image
image

Kalite Politikamız

Armat Matbaacılık olarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve üstün hizmet sunmak amacıyla kaliteyi en önemli önceliğimiz olarak belirledik. Bu doğrultuda, sürekli gelişen ve yenilenen yapımızla, müşteri odaklı bir yaklaşım sergileyerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamak, çözümler sunmak ve memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak hedefimizdir. Kalite politikamızı, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standartlarına uygun olarak belirleyerek, sürekli iyileştirme ve geliştirme felsefesiyle yönetim sistemimizi sürdürülebilir bir şekilde geliştirmekteyiz. Çalışanlarımızın eğitimli, yetenekli ve deneyimli olması, kalite standartlarımızın yüksek tutulmasını sağlamaktadır.

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda, kalite politikamızın temel prensiplerine uygun hareket ederek, müşterilerimize zamanında ve doğru hizmet sunmak, hizmetlerimizi sürekli iyileştirmek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, çevre ve insan sağlığına saygılı olmak ve çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak önceliklerimiz arasındadır.

Markalarımız